OnlineGryThe Most Wanted Bandito 2

The Most Wanted Bandito 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Yepi
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
353

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Miła mechanika rozgrywki
  • Atrakcyjna oprawa graficzna
Minusy:
  • Na słabszych komputerach gra może nie działać poprawnie

The Most Wanted Bandito 2 przenosi nas w czasy Dzikiego Zachodu. Gracz wciela się w początkującego bandytę, który wkracza na drogę bezprawia atakujące pierwsze dyliżanse i lokomotywy. 

Grę zaczynamy od wyboru postaci: od tej decyzji zależy sposób rozwoju naszej kariery. Możemy wybrać zbira, który skupia się na broni palnej, albo ambitną kobietę, która zbiera więcej gwiazdek za misje. Jest również pancerny bandyta, z większym zdrowiem oraz prawdziwy zabijaka, zadający 100% więcej obrażeń. Po tej decyzji przenosimy się w wir wydarzeń i na koniu i pędzimy w prawą stronę, po drodze zbierając monety, eliminując innych bandytów i atakując pojazdy. Gdy lokomotywa lub dyliżans zostaną gruntownie ostrzelane, możemy przystąpić do szabrowania. Zdobywanie pieniędzy odbywa się w następujący sposób: gracz musi trafiać w monety. Im większa celność – tym większy łup. Nierzadko, po zrabowaniu skarbu, musimy jeszcze pozbyć się atakujących nas stróżów prawa. Im więcej osiągnęliśmy w karierze bandyty – tym opór będzie większy. Stopień trudności misji jest widoczny na mapie. Zabawę ułatwiają ulepszenia pozwalające na szybsze przeładowanie broni czy zwiększenie odporności na strzały. 

Po każdej misji, stajemy się bardziej poszukiwani, a głównym celem gry jest zdobycie najwyższego miejsca na liście poszukiwanych bandytów.  Zadania dobieramy samodzielnie z listy stworzonej na wzór starej mapy. 

The Most Wanted Bandito 2 to atrakcyjna, zręcznościowa gra. Dobrej jakości grafika, miły gameplay – to największe zalety produkcji. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0