OnlineGryThe Settlers Online

The Settlers Online Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
Blue Byte Software
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
364

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Rozgrywka z klasycznych Settlersów sprawdza się online
  • Spora liczba graczy
  • Grafika
Minusy:
  • Trochę zbyt niskie tempo gry

The Settlers Online to przeglądarkowa gra online wywodząca się z kultowej serii strategii PC. 

 

Gra została stworzona przez Blue Byte Software, twórców serii The Settlers, dzięki czemu zachowuje wszystkie cechy charakterystyczne i klimat serii.  Rozgrywka opiera się na odpowiednim rozwoju ekonomicznym osady. Średniowieczny świat gry utrzymano w rysunkowej stylistyce, towarzyszącej serii od początku. 

 

Zadaniem gracza w The Settlers Online jest budowa osady, co jest związane z organizowaniem domostw dla osadników i stawianiem budynków gospodarczych i militarnych. Gracz tworzy gospodarkę opartą na wydobywaniu surowców: buduje kopalnie, tartaki, gospodarstwa.  Konieczne jest tworzenie jednostek militarnych, gdyż inni gracze mogą toczyć z tobą wojny. Pomocne mogą okazać się traktaty sojusznicze.

 

Gra posiada bardzo dopracowaną oprawę graficzną jednoznacznie przywodzącą na myśl klasyczne odsłony serii. Grafika jest dwuwymiarowa, jednak rozgrywkę obserwujemy z perspektywy izometrycznej, co nadaje trójwymiarowy efekt. Jest to rozwiązanie tożsame z tym wykorzystywanym przez wiele lat w grach RTS i RPG wydawanych w latach dziewięćdziesiątych. 

 

The Settlers Online jest grą darmową typu free to play, więc gracz może ułatwić sobie rozgrywkę wydając pieniądze na klejnoty, za które można wykupić sobie konto Premium zwiększające o 50% szybkość zdobywania doświadczenia. Swobodna rozgrywka bez wykupywania konta jest jak najbardziej możliwa – gracz może skutecznie rywalizować z posiadaczami kont Premium, co należy uznać za dużą zaletę The Settlers Online.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0