OnlineGryThe West

The West Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
InnoGames GmbH
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
354

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Dobre wykonanie
  • Ciekawe klasy
Minusy:
  • Brak aplikacji mobilnych

W The West możesz stworzyć kowboja i rozpocząć eksplorację Dzikiego Zachodu, który nie wybacza błędów i nieprzygotowania. 

 

The West to przeglądarkowa gra RPG, w której w ciele kowboja przemierzamy dzikie terytoria USA zdobywając pieniądze, przedmioty i ścierając się z bandytami.  Ale nie każdy dzień w The West musi być okupiony walką o byt. W grze można również prowadzić spokojniejsze życie, zajmować się pracą, a gdy przyjdzie odpowiednia pora - możesz wyzwać na pojedynek innych graczy lub wykonać misje. Gracz może prowadzić rozgrywkę jako samotny kowboju lub zorganizować się w grupę, która zacznie budowę miasta. Wspólnymi siłami można zbudować niewielkie miasteczko, co jest premiowane przez system gry dodatkowymi punktami. 

 

Podczas gry, jak w tradycyjnych RPG-ach, zbieramy doświadczenie i przedmioty. Wyższy poziom umiejętności daje możliwość na używanie lepszych broni. Gracz musi zadbać o odpowiednie wyposażenie: ubiór, pistolet, strzelbę, obuwie czy elementy dekoracyjne: kapelusz czy pas.  Zbieramy również różnego rodzaju przedmioty codziennego użytku i skarby, które może wykorzystywać lub sprzedawać. Podczas tworzenia postaci można wybrać jedną czterech klas: zawadiaka, robotnik, żołnierz lub poszukiwacz przygód.

 

The West dzięki dobremu wykonaniu i grywalności stała się niezwykle popularna. Gra liczy 18 mln zarejestrowanych kont i od 2007 roku jest cały czas popularna. Rozpoczęcie przygody jest możliwe bez ponoszenia opłat, ale podczas gry można wydać pieniądze na przyspieszenie rozwoju postaci. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0