OnlineGryTop Eleven - Football Manager

Top Eleven - Football Manager Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
Nordeus
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
355

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Liczne możliwości

Top Eleven - Football Manager to gra, dająca każdemu możliwość pokierowania własną drużyną piłkarską. Jest to pozycja dostępna za darmo, wymagająca jednak posiadania konta na portalu społecznościowym Facebook. Nie mają tu szukać czego miłośnicy dynamicznych rozgrywek a la PES czy FIFA – gameplay Top Eleven polega głównie na czynnościach menadżerskich, z czym wiąże się konieczność przeglądania masy tabelek, statystyk czy też wykresów. Każdy może stworzyć klub o wymyślonej przez siebie nazwie, a następnie prowadzić go, dbając o każdy aspekt – poczynając od koloru strojów, kończąc na transferach i rozbudowie stadionu. Produkcja ta stara się realistycznie oddać realia życia w tym fachu, mamy więc treningi zawodników, mecze ligowe, udziały w pucharach, itp.

O popularności tej pozycji niech świadczy fakt, że ma ona ponad 10 milionów użytkowników! Nigdy więc nie zabraknie nam partnerów do sparringów, a jeśli chcemy zaskoczyć przeciwników, możemy dokupić dodatkowe elementy zabawy za pomocą systemu mikropłatności. Do aplikacji mamy dostęp nie tylko przez komputer, ale również smartfony z systemami Mac i Android. Dzięki temu możemy wydawać polecenia drużynie podczas meczu nawet, gdy jesteśmy z daleka od domu.


Top Eleven - Football Manager warto polecić każdemu, kto czuje w sobie smykałkę menadżerską i chciałby sprawdzić się w roli selekcjonera. Ta gra pokaże, że jest to dość niewdzięczne zadanie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0