OnlineGryTrial Xtreme 3

Trial Xtreme 3 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Deemedya
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
323

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Grafika
  • Mechanika zabawy
Minusy:
  • Drobne niedociągnięcia

Trial Xtreme 3 to zaawansowana gra sportowa, w której gracz wciela się w kierowcę motocykla pokonującego trudne trasy pełne wzniesień i pagórków. Początkowo masz stary i niezbyt szybki motocykl, jednak każdy przejazd trasy daje pieniądze, które możesz wykorzystać na zakup nowego sprzętu lub ulepszenie go pod względem mechanicznym lub wizualnym.

 

Na uwagę zasługuje bardzo wysokiej jakości oprawa graficzna i dobry model fizyczny. Motocykl zachowuje się dość realistycznie. Mechanika rozgrywki jest zręcznościowa. Gra składa się z 132 poziomów, na których możesz rywalizować z czasem i na punkty. Dzięki funkcjom społecznościowym jakie daje Facebook możesz łatwo porównywać z innymi swoje wyniki i pokazać kto jest najlepszym motocyklistą. 

 

Trial Xtreme 3 posiada licznik żyć. Początkowo masz 10 możliwości powtórzeń trasy. Jeśli nie będzie Ci dobrze szkło i stracisz wszystkie życia, będziesz musiał czekać 10 minut na kolejną szansę przejazdu. Życia możesz również kupić wydając monety. Wirtualną walutę zarobisz podczas gry lub możesz ją kupić za prawdziwą gotówkę.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0