OnlineGryTribal Wars 2

Tribal Wars 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
Inno Games
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
360

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Wysokiej jakości, rysunkowa grafika
Minusy:
  • Brak możliwości zdobycia monet w grze

Tribal Wars 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier strategicznych dostępny w oknie przeglądarki. Jest to kontynuacja niezwykle popularnej strategii pt. Pelmiona, która od 2003 zdobyła setki tysięcy graczy.  

 

Tribal Wars 2 wprowadza całkowicie nową oprawę graficzną cechującą się wysoką szczegółowością i atrakcyjnymi modelami postaci i budynków. Twórcom zależało na odwzorowanie klimatu średniowiecznego zamku i okolic. Świat gry jest prezentowany w rzucie izometrycznym. 

 

Poza nową oprawą graficzną, Tribal Wars 2 ma bardziej rozbudowaną mechanikę rozgrywki, choć zasady rozgrywki są identyczne. Gracz zaczyna od niewielkiej osady i jego zadaniem jest stworzenie potężnego grodu, mogącego ochronić poddanych przed atakami innych graczy. Do zadań gracza należy stawianie budynków gospodarczych (farma, magazyn, tartak, kopalnia, huta) i militarnych (koszary), dbanie o mury, wojsko i obywateli. Budynki można ulepszać, a szczególnie ważne jest dbanie o mury. 

 

Gracze mogą ze sobą rywalizować lub łączyć się w sojusze, zwiększające szansę na bezpieczny rozwój.  Tribal Wars 2 daje możliwość toczenia walki PvP w czasie rzeczywistym. Bezproblemowe rozpoczęcie gry jest możliwe dzięki samouczkowi, który pozwala na bezstresowe zapoznanie się  mechaniką rozgrywki, interfejsem i systemem misji. 

 

W Tribal Wars 2 możesz grać bez opłat w oknie przeglądarki internetowej. Gra posiada element Premium. Gracz może kupić monety, które dają dostęp do oficerów zwiększających szansę zwycięstwa - m.in. siłę ataku, straty, zdolność obronną czy spowalnia dojście wojsk przeciwnika pod twoją twierdzę. Oficerów można najmować za monety kupione w grze. Jest również możliwe zarobienie monet za pomocą systemu sponsorskiego, bez konieczności wydawania realnej gotówki.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0