OnlineGryTU - 46

TU - 46 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
ArmorGames
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
508

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Ciekawy model lotu
Minusy:
  • Brak polskiej wersji
  • Brak rozbudowanego wątku ekonomicznego

TU - 46 jest symulatorem samolotu pasażerskiego osadzonym w latach 70-tych. Gracz przejmuje kontrolę nad obiektem i samolotami Tupolev i rozpoczyna rozwój firmy, prowadząc przeloty do 6 krajów. Podczas gry można zwiedzić Rosję, Wielką Brytanię, Brazylię, USA czy Australię. 

 

Gracz kontroluje samolotu kursorami i zestawem przycisków odpowiedzialnych m.in. za włączanie silnika czy wysuwanie podwozia. Podczas lotu konieczne jest obserwowanie wskaźników, pilnowanie wysokości, prędkości i temperatury silnika. Maszyna nie prowadzi się bardzo stabilnie, więc należy ostrożnie podejmować manewry. Jeśli lot będzie problematyczny, pasażerowie mogą doznać uszczerbku na zdrowiu, co wiąże się z kosztami. Dotyczy to zarówno lądowania, jak i gwałtowanej zmiany pułapu. Z czasem samolot może zostać ulepszony, ale nawet wówczas konieczne jest spokojne pilotowanie.

 

TU - 46 ma rysunkową oprawę graficzną stworzoną w realistycznym stylu. TU - 46 jak na darmową grę dostępną w przeglądarce, jest stosunkowo wymagająca i rozbudowana. Twórcy dopracowali model lotu i ustawili poziom trudności na takim poziomie, że gra jest wymagająca. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0