OnlineGryValet Parking 3D

Valet Parking 3D Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
FOG
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
388

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Dobra grafika
  • Sprawdzona mechanika rozgrywki
  • Różnorodne lokacje
Minusy:
  • Niektóre tekstury mogłyby być ładniejsze

Valet Parking 3D pozwala zweryfikować czy praca boya parkingowego, który musi pod presją czasu parkować samochody i wydawać je klientom, jest łatwa.

 

Rozgrywka polega na szybkim parkowaniu na określonych miejscach parkingowych. Zabawę obserwujemy z perspektywy trójwymiarowej: musimy podejść do samochodu, wejść do niego, zaparkować i wrócić na swoje stanowisko. Konieczne jest odpowiednie zarządzanie swoim czasem, a konkretnie: podział na parkowanie i wydawanie samochodu klientom, którzy zakończyli już swój pobyt. Kierowcy nie będą czekać przez długi czas, więc trzeba szybko reagować. Nie można jednak zanadto się spieszyć – każda stłuczka wiąże się z zabraniem części napiwku. Ukończenie etapu, daje dostęp do kolejnego. Zaczynamy od parkingu z 8 miejscami, ale już w kolejnym etapie musimy uporać się z 11-miejscowym parkingu podziemnym, który wymaga od nas omijania kolumn. Nie będzie łatwo!

 

Oprawa graficzna Valet Parking 3D robi wrażenie jak na grę online. Modele pojazdów są wzorowane na prawdziwych samochodach. Mini, Mercedes CLK – to niektóre z pojazdów, które możemy rozpoznać podczas parkowania.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0