OnlineGryVehicles 2

Vehicles 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Big Dino
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
326

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Dużo etapów
  • Pomysłowa
  • Edytor
Minusy:
  • Początkowe etapy są zbyt proste

Vehicles 2 to różnorodna gra platformowa z samochodami w roli głównej. Zadaniem gracza jest dotarcie w określone miejsce np. parkingowe lub do miejsca pożaru, gdy kierujemy wozem strażackim. By tak się stało musimy omijać przeszkody i wykorzystywać specjalne moce pozwalające na zmianę kierunku jazdy, gwałtowne przyspieszenie itd.  Vehicles 2 ma charakter gry logicznej, z elementami zręcznościowymi. Gracz za pomocą myszki steruje przyspieszaniem i hamowanie pojazdu oraz wszelkimi akcjami dodatkowymi, takimi jak uruchamianie bonusów.

 

Gra posiada 40 poziomów, które podzielone na cztery dziesięcioetapowe części. Pierwsza część to proste zadania polegające na dojechaniu w jakieś miejsce. Później poziom skomplikowania zadań jest coraz wyższy. Oznacza to, że Vehicles 2 jest grą stosunkowo długą. Niestety, nie ma możliwości samodzielnego wyboru etapów z różnych rozdziałów - wszystkie musimy przechodzić po kolei.

 

Dzięki dużej ilości etapów i edytorowi, możliwe jest spędzie sporej ilości czasu. Tym bardziej, że nie wszystkie etapy w Vehicles 2 ukończymy za pierwszym razem. 

 

Vehicles 2 możesz uruchomić w oknie przeglądarki, bez konieczności rejestracji, instalacji plików gry w systemie czy wprowadzania opłat za rozgrywkę. Problemem nie będzie również brak polskiej wersji językowej. Mimo, że gra jest tylko po angielsku, to rozgrywka jest prosta, bowiem wszystkie polecenia są pokazywane w formie graficznej. Vehicles 2 ze względu na brak elementów przemocy, może być ciekawą propozycją dla dzieci. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0