OnlineGryVortex Point

Vortex Point Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Carmel Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
358

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Sporo lokacji
  • Dość długa rozgrywka
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

W niewielkim miasteczku zniknęły sztabki złota. Na szczęście jest ekipa detektywów, która rozwiąże paranormalną zagadkę.

 

Vortex Point to gra przygodowa o klasycznej budowie, w której zbieramy przedmioty, poszukujemy śladów kradzieży np. filmów z monitoringu oraz odwiedzamy różne lokacje. Są to domy, miejsca publiczne (restauracja czy apteka), jak również miejsce samej kradzieży. Głównym zadaniem gracza jest zebranie wszystkich przedmiotów i odpowiednie wykorzystanie ich w miejscach, w których zaplanowali sobie to twórcy. W razie problemów z rozwiązaniem zagadki, można skorzystać z poradnika w postaci filmu z rozgrywki (walkthrough), który uruchomimy w opcjach gry. 

 

Vortex Point wykonano na dwuwymiarowym silniku graficznym. Grafika jest rysunkowa, nieco karykaturalna. Lokacje przygotowano z dokładnością, postarano się o dodatkowe smaczki graficzne i ciekawe akcenty. Gra jest dostępna w angielskiej wersji językowej. 

 

Vortex Point to stosunkowo rozbudowana gra przygodowa, jak na warunki darmowych gier online, dostępnych w oknie przeglądarki. Gracz może spędzić przy niej nawet 30 minut, rozwiązując zagadkę tajemniczej kradzieży. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0