OnlineGryWar Thunder

War Thunder Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Gaijin Entertainment
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4.1 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
384

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Ładnie wykonana
  • Liczne opcje rozgrywki
  • Darmowa
Minusy:
  • Brakuje niektórych maszyn

War Thunder to tytuł mmo, przeznaczony dla miłośników II Wojny Światowej. Mamy w nim okazję brać udział w przeróżnych bitwach z tego okresu, zasiadając za sterami samolotu jednej z pięciu największych stron konfliktu – III Rzeszy, ZSRR, USA, Japonii lub Wielkiej Brytanii. Każda ma własne drzewko rozwoju samolotów, a doświadczenie zdobywamy biorąc udział w starciach. Nadto od czasu do czasu przyjdzie nam również toczyć walki na lądzie – gdzie zasiadamy za kierownicą czołgu – oraz morzu. Gracz może sterować w grze za pomocą klawiatury i myszki oraz przy użyciu gamepadów czy joysticków.

 

 Gameplay został zbalansowany tak, aby w grze mieli szansę zarówno starzy wyjadacze, jak i początkujący. Produkcja ta oferuje zarówno możliwość pojedynczego starcia, jak też wzięcie udziału w kampanii czy misje indywidualne. Dla kreatywnych przewidziano edytor misji, pozwalający na tworzenie własnych zadań oraz udostępnienie ich graczom.

 

Na plus należy zaliczyć grze udaną oprawę wizualną, a także trzymanie się realiów historycznych. Dotyczy to zarówno lokalizacji bitew (od UK po wyspy na Pacyfiku), jak też i odtworzenia modeli maszyn z okresu. Nadto warto dodać, że War Thunder jest cały czas rozwijany i ulepszany, dzięki czemu zabawa zyskuje coraz bardziej na atrakcyjności. Produkcja ta dostępna jest w modelu Free-2-Play i wymagana jest rejestracja. Natomiast klienta, który pobierze plik instalacyjny, można ściągnąć z tej właśnie strony.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0