OnlineGryWheely 3

Wheely 3 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Pegas Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
371

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Dużo etapów
  • Pomysłowa
  • Dobra grafika
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Wheely 3 to atrakcyjnie zaprojektowana gra logiczna z sympatycznym czerwonym samochodzikiem w roli głównej. Garbuski pakuje się w tarapaty, a ty musisz mu pomóc - na początku zjechać bez obrażeń z budynku, później wydostać z innych pułapek. Projektanci poziomów postarali się o bardzo dużą różnorodność etapów - zarówno pod względem stylistyki graficznej, jak i samych zagadek. Świat gry jest interaktywny - gracz musi przesuwać zapadnie, zbierać przedmioty, instalować je w odpowiednich miejscach. Interakcji z obiektami jest sporo, więc by przejść każdy poziom potrzeba nieco wysilić szare komórki i zawiązać ciągli przyczynowo-skutkowe. Zadania są związane m.in. z fizyką otoczenia - uruchamiamy zapadnie, dźwignie i inne mechanizmy. Musimy też pomagać innym pojazdom np. dostarczając im paliwa, tak by mogły nas przepuścić. Każdy etap to statyczna plansza. Przejście misji nie zajmuje długo, ale ogólny czas rozgrywki w Wheely 3 można uznać za zadowalający. Tym bardziej, że gra jest dostępna całkowicie za darmo, w oknie przeglądarki. 

 

Jeśli masz problem z ukończeniem misji, możesz skorzystać z poradnika wideo pokazującego krok po kroku jak przejść całą grę. Wystarczy kliknąć na przycisk Walkthrough znajdujący się w górnej części ekranu. 

 

Wheely 3 ma typową dla gier flash, dwuwymiarową, rysunkową grafikę. Na uwagę zasługuje szczegółowość etapów, dobra animacja oraz oprawa dźwiękowa. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0