OnlineGryWorld of Warplanes

World of Warplanes Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Wargaming.net
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5,39 GB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
385

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Duża liczba samolotów
  • Gra jest darmowa
  • Duża liczba graczy
Minusy:
  • Kiepska optymalizacja działania

World of Warplanes to niezwykle popularna gra online powstała w studiu Wargaming.net, odpowiedzialnym za World of Tanks. Podobnie jak poprzednia gra studia, Word of Warplanes daje dostęp do wielkich, sieciowych pojedynków, w których gracz steruje uzbrojoną po zęby maszyną.

 

Tym razem to samoloty z okresu II wojny światowej oraz wojny w Korei, które pochodzą z USA, Japonii, Niemiec, ZSRR oraz Wielkiej Brytanii. Ich liczba to aż 120, więc każdy znajdzie interesujący go, historyczny samolot. Podczas zabawy możemy latać różnego rodzaju myśliwcami, które różnią się uzbrojeniem i osiągami.

 

Zabawa skupia się na uczestnictwie w bitwach, w których ścierają się dwie piętnastoosobowe drużyny. Gracz musi zestrzelić wszystkich przeciwników lub wykonać zadania dotyczące niszczenia celów naziemnych. Bitwa może też zakończyć się po zdobyciu odpowiedniej liczby punktów przewagi. World of Warplanes oferuje zręcznościowy model rozgrywki, posiadający okruchy realizmu, dzięki czemu do sterowania samolotem nie jest wymagany nowoczesny joystick. Pilotaż jest możliwy za pośrednictwem klawiatury, myszki lub gamepada. Siłą World of Warplanes jest atrakcyjna oprawa graficzna, pełna ciekawych efektów specjalnych. Mapy oraz modele samolotów robią wrażenie, szczególnie podobać mogą się starannie odwzorowane kokpity. 

 

World of Warplanes jest produktem darmowym, dzięki czemu chętnych do walki nie brakuje, jednak twórcy zarabiają na mikrotransakcjach. Gra należy do gatunku free-to-play – zabawa jest darmowa, jednak wiele dodatków takich jak najlepsze samoloty, są płatne. Gracz płacący za rozgrywkę szybciej nabiera doświadczenia (drzewko technologiczne ładuje się szybciej). Mimo tych ułatwień, twórcy postarali się o balans, gwarantujący doskonałą zabawę również osobom, które nie płacą za rozgrywkę.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0