OnlineGryZombinsanity

Zombinsanity Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Miniclip
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
361

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Grafika
Minusy:
  • Wtórny pomysł

Zombinsanity przenosi nas na stację kosmiczną w 2079 roku. Na początku tego roku miała miejsca awaria, w wyniku której w stacji pojawiły się zombiaki. Na szczęście przy życiu pozostał jeden człowiek - nasz bohater, który zbudził się ze snu kriogenicznego odczytuje wiadomość, że jest jedynym żywym, a jego celem jest czyszczenie kolejnych pomieszczeń stacji kosmicznego.  Według instrukcji szanse na przeżycie to 0,07% Będzie to więc wymagająca misja. 

 

Poza walką z hordami zombie, które atakują nas w każdym pomieszczeniu, wchodzimy również w interakcje z różnymi obiektami, musimy skakać po platformach i szukać rozwiązań by dostać się w niedostępne miejsca.

 

By to zrobić konieczne jest posiadanie odpowiedniego uzbrojenia - na początku mamy podstawowy pistolet, ale po pierwszych etapach będziemy mogli rozszerzyć swój arsenał kupując Uzi, strzelbę, karabiny M16, wyrzutnię rakiet czy nawet wyrzutnię min oraz rakiet. Broń jest dostępna w sklepie z ulepszeniami, podobnie jak amunicja, punkty zdrowia czy prędkość naprawy.  

 

Zombinsanity zrealizowano w konwencji dwuwymiarowej gry platformowej. Cechą szczególną jest rysunkowa grafika, pełna szczegółów. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0