OnlineGryZombotron

Zombotron Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
AntKarlov
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
8 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
353

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Atrakcyjna oprawa
  • Przemyślane etapy
  • Dobry model rozgrywki
Minusy:
  • Wtórna

Zombotron to starannie przygotowana gra akcji, w której walczymy z zombie. Gracz wyrusza na eksplorację świata, po którym krzątają się powolne żywe trupy. Dzięki wyposażeniu w broń palną, zombie nie są zagrożeniem na duży dystans, ale szybko okazuje się, że z racji przewagi liczebnej, misja polegająca na eksploracji etapów, nie będzie najłatwiejsza. Gracz musi oszczędzać amunicję i nie dopuszczać do bezpośredniego zwarcia. 

 

Co jakiś czas, możliwe jest kupienie sobie nowej broni oraz magazynków w ściśle wyznaczonych punktach. Zombotron posiada dwa poziomy trudności: łatwy (casual) i normalny oraz dwa typy sterowania. Domyślny pozwala na kierowanie bohaterem przy użyciu przycisków WSAD oraz myszki. Drugą możliwością jest wykorzystanie przycisków ESDF.  

 

Dużą zaletą Zombotron jest świetna, spójna stylistycznie, oprawa graficzna utrzymana w dość mrocznych klimatach. Mimo dwuwymiarowego silnika graficznego, gra wygląda dość nowocześnie. Etapy są pełne drobnych detali, a ich konstrukcja jest przemyślana. Zombotron posiada możliwość zapisywania stanu rozgrywki, co pozwala na łatwy powrót do zabawy po dłuższej przerwie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0