WindowsGry173

173 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
CaptCharisma
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
61 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
372

Nasza ocena:

Henryk Tur
3
Plusy:
  • Za darmo
  • Mroczny klimat
Minusy:
  • Trochę bugów

Gra o niewiele mówiącym tytule 173 to produkcja zaliczana do gatunku przygodowych survival horrorów. Bazuje na pomyśle znanym z serii Slender, czyli mamy tu potwora, którego musimy uniknąć, a jedynym ocaleniem przed nim jest zebranie kilku rozrzuconych po terenie elementów. Protagonistą w tej produkcji jest rybak, którego łódka rozbija się na pozornie bezludnej wyspie. Znajdują się tu ruiny chat, a gdzieniegdzie można znaleźć użyteczne przedmioty, jak na przykład latarnia czy radio odbierające dziwne stacje. Kim byli mieszkańcy ruin? Dlaczego opuścili swoje siedziby? Na te pytania postaramy się znaleźć odpowiedź w grze.


Gameplay 173 to eksploracja otoczenia i staranie się unikania czającego w mroku potwora. Większość akcji osadzona jest w nocy, dlatego też pierwszym zadaniem gracza powinno być odnalezienie latarni, która rozświetli ciemności.


Pozycja ta dostępna jest za darmo w pełnej wersji. Polecamy ją miłośnikom mrocznych klimatów. Choć brak polskiej wersji językowej, znajomość żadnego języka obcego nie jest potrzebna, aby spędzić czas w ciekawy sposób.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0