WindowsGry18 Wheels of Steel American Long Haul

18 Wheels of Steel American Long Haul Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
SCS Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
260 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
2212

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Ogromny obszar gry
  • Model ekonomiczny
Minusy:
  • Przeciętna grafika

18 Wheels of Steel American Long Haul to symulator jazdy amerykańską ciężarówką. 

 

Gracz rozpoczyna przygodę za kierownicę starej ciężarówki i rusza w trasę, w której może spędzać dziesiątki dni podróżując od zachodniego wybrzeża aż do wschodniego. Podczas kariery możemy odwiedzić takie miasta jak Los Angeles, Salt Lake City, Memphis czy Houston, które są połączone siecią dróg i autostrad. Zabawa rozpoczyna się w jednym z miast, gdzie bierzemy interesujący nas ładunek i ruszamy w trasę do kolejnego, gdzie po dostarczeniu towaru, możemy wybrać kolejny i ruszać w drogę. Z czasem zarobimy tyle pieniędzy, że będziemy mogli kupić nowe ciężarówki, jak również rozbudować firmę o nowych kierowców. Kontrola nad naszą firmą transportową odbywa się za pośrednictwem laptopa, do którego mamy dostęp w trasie. 

 

W grze możemy przewozić ponad 45 typów ładunków, do których przygotowano odpowiednie naczepy: lawety, cysterny, chłodnie itd. Gracz może zwiedzić 48 stanów USA i dokonywać przewozu towarów do Kanady i Meksyku. Dzięki ogromnemu obszarowi rozgrywki, zabawa może trwać dziesiątki godzin. Ciężarówką możemy sterować za pośrednictwem klawiatury, gamepada lub kierownicy. Gra pozwala na wybór jednej z kilku kamer (w tym jednej z wnętrza pojazdu). 

 

Jako, że 18 Wheels of Steel American Long Haul powstało w 2007 roku, wymagania sprzętowe są niskie. Gra posiada trójwymiarową oprawę graficzną, która nie robi dziś wrażenia. W kwestii przygotowania technicznego produkcja wygląda gorzej niż kolejne tytuły SCS Software (np. Euro Truck Simulator 2). 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0