WindowsGry18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2

18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
SCS Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
718 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
2001

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Duża liczba misji
  • Sporo ciężarówek
  • Ciekawe lokacje
Minusy:
  • Przeciętna grafika

18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 przenosi nas w skórę doświadczonych kierowców ciężarówek, którzy muszą radzić sobie z ponadprzeciętnymi warunkami: ładunkami ponadgabarytowymi, górzystymi i leśnymi szlakami. Ekstremalne warunki połączono z nietypowymi ciężarówkami – mamy zarówno pojazdy specjalne, jak i klasyczne zestawy ciągnik siodłowy z naczepą. Kariera rozgrywa się na kilku kontynentach i w zależności od miejsca, w którym wykonujemy misję, kierujemy inną ciężarówką – w USA będą to trucki z tzw. „noskiem”, wzorowane na marce Kenworth, w Bangladeszu – stare, skrzyniowe ciężarówki z bogatymi zdobieniami. W Australii będziemy mogli kierować drogowym pociągiem – ciężarówką z kilkoma przyczepami. Nie zabraknie również ogromnych ciężarówek do pracy leśnych i innych ekstremalnych sytuacji. 

 

Tryb kariery składa się z szeregu misji, w których przewozimy 70 typów ładunków w 35 pojazdach. Podczas każdej misji musimy uważać by nie uszkodzić samochodu oraz zmieścić się w czasie. Zabawa wymaga precyzji i radzenia sobie z ekstremalnymi sytuacjami takimi jak śnieg, błoto czy górzysty teren. Za ukończenie każdej misji, otrzymujemy punkty, które otwierają przed nami kolejne zadania. 

 

18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 jest dostępne w wersji trial, uprawniającej do gry w tytuł przez godzinę. Później konieczne jest wykupienie licencji na pełną wersję za niespełna 10 dolarów, jednak lepszym pomysłem będzie zakup wersji pudełkowej, która w Polsce jest dostępna za niewielką opłatą. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0