WindowsGryAge of Conan: Unchained

Age of Conan: Unchained Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
FunCom
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
320

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duży świat rozgrywki
  • Duże rozbudowanie
  • Model Free to Play
Minusy:
  • Dla niektórych - nuda, która wkrada się po kilkudziesięciu godzinach zabawy

Age of Conan: Unchained zadebiutowało w 2008 roku jako Age of Conan: Hyborian Adventures, konkurent najpopularniejszej gry MMORPG na ówczesnym rynku – World of Warcraft. Gra wyróżniała się ciekawym światem, zbudowanym wokół postaci Conana Barbarzyńcy. W 2011 roku twórcy wprowadzili model free to play, zmieniając jednocześnie nazwę na Age of Conan: Unchained.

 

Przygodę z grą zaczynamy od samouczka, który wprowadza nas w zasady świata. Później możemy wkroczyć do świat Cymerii, Stygii i Aquilonii, gdzie rozgrywamy przygodę wcielając się w bohatera jednej z czterech klas eksplorującego świat jako jeden z tysięcy graczy. Możemy być silnym wojownikiem o mocnym pancerzu, szybkim w działaniu łotrem, kapłanem zajmującym się wspieraniem współtowarzyszy i walką lub magiem, który skupia się na wykorzystywaniu ponadludzkich sił. W ramach każdej z klas, dostępne są trzy specjalizacje. Wybrana droga rozwoju wpływa na charakter rozgrywki. 

 

Age of Conan: Unchained posiada rozbudowany system walki, pozwalający na wysoką kontrolę nad ciosami. Na uwagę zasługuje również duży obszar rozgrywki i rozbudowane mechanizmy wewnętrzne, gwarantujące długą, satysfakcjonującą zabawę.

 

W świecie Age of Conan: Unchained możesz wykonywać zadania, toczyć walki PvP (gracz kontra gracz), zajmować się rzemiosłem (wytwarzanie broni, zbroi, mikstur) i handlem. Darmowi gracze mają liczne ograniczenie rozgrywki: dostęp do 2 raidów, czterech klas, a grać można maksymalnie na 2 slotach bohaterów. Poza tym miejsce w banku to 50% normalnej wartości. Gracz nie ma również pełnego dostępu do treningu, punktów Veterana oraz wszystkich krain. By pozbyć się ograniczeń, należy wykupić konto Premium. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0