WindowsGryAge of Empires II: The Age of Kings

Age of Empires II: The Age of Kings Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Ensemble Studios
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
46.7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
682

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Zbalansowana rozgrywka
  • Grywalność
Minusy:
  • Gra jest już nieco stara i trąci myszką

Age of Empires II: The Age of Kings to jedna z najważniejszych gier strategicznych typu RTS w historii. Jej siła tkwi w sprawdzonej mechanice, zbalansowanym stronom konfliktu i wysokiej grywalności. Gra okazała się wręcz kultowa, o czym świadczy fakt, że tak wiele lat od premiery, nadal jest ceniona przez miłośników strategii. 

 

Age of Empires II: The Age of Kings przenosi nas do czasów historycznych. Gracz może rozegrać pięć kampanii dla pojedynczego gracza, w których wciela się w kilka postaci historycznych: Saladyna, Fryderyka Barbarossę, Joannę D'Arc, Czyngis Chana i Williama Wallace'a. Kampanie składają się z misji powiązanych z wydarzeniami historycznymi.

 

Tryb kampanii to nie jedyna atrakcja w Age of Empires II: The Age of Kings. Gra posiada rozbudowany tryb multiplayer, w sieci LAN oraz internet. W potyczkach sieciowych może uczestniczyć do ośmiu graczy jednocześnie. Mogą ze sobą rywalizować lub współpracować w jednej drużynie. Rozgrywka jest typowa dla gier RTS - zaczynasz od stawiania budynków gospodarczych, odpowiedzialnych za pozyskiwanie jedzenia, drewna, kamienia i złota. Kolejnym krokiem jest budowa budynków militarnych i rekrutowanie jednostek.

 

Grafika w Age of Empires II: The Age of Kings jest prezentowana w rzucie izometrycznym. Jako, że produkcja powstała w 1999 roku nie ma pewności czy będzie w stanie uruchomić na twoim komputerze. Przed próbą zakupu tego retro tytułu warto sprawdzić wersję demo, którą możesz ściągnąć z naszego serwisu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0