WindowsGryAges of Empires 3

Ages of Empires 3 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
364 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
387

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Ładnie wykonana
  • Liczne możliwości
Minusy:
  • Czasami niewygodne sterowanie

Age of Empires III to trzecia część serii ­strategii­ czasu rzeczywistego, w których gracz wciela się w przywódcę jednego z historycznych narodów. Jeżeli chcesz wiedzieć, co ten tytuł ma do zaoferowania, pobierz demo Age of Empire 3.
 
W tej odsłonie Age of Empires po raz pierwszy zastosowana została grafika trójwymiarowa, a także dano do dyspozycji broń palną od samego początku zabawy. Pojawiają się również nowe budynki – faktorie handlowe. Ilość surowców ograniczono do trzech: jedzenie, drewno i pieniądze. Pobierz demo Age of Empires 3 za darmo i przekonaj się samemu, jakie jeszcze inne nowości występują w grze. Stań na czele Hiszpanów, Brytyjczyków, Francuzów, Rosjan, Turków, Portugalczyków, Niemców lub Holendrów. Każda z nich posiada unikalne jednostki do zbudowania raz cuda do postawienia. Kolonizując nowe ziemie możesz nie tylko odkrywać nowe lądy, lecz także nawiązywać sojusze z plemionami tubylców, co daje Ci wymierne korzyści – na przykład nowe jednostki. Nadto dzięki temu możesz liczyć na dodatkowe 100 sztuk złota co dwie minuty. W grze istnieje także rozbudowany tryb multiplayer.

Jak do tej pory nie ukazało się jeszcze Age of Empires 3 po polsku. Jednak możesz znaleźć w sieci nie jedno spolszczenie Age of Empires 3. Pozwoli Ci to na lepsze wczucie się w rolę kolonizatora i grę w Age of Empires 3 po polsku. Nadto prócz trybu kampanii możesz zmierzyć się z innymi żywymi graczami w sieci. Gra w Age of Empires 3 online z pewnością dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. Dodatkowo w edycji kolekcjonerskiej gry dodano dwa rozszerzenia: The War Chiefs i The Asian Dynasties. Oba wprowadzają nowe nacje i jednostki. Niestety, gra Age of Empires 3 nie ma wersji freeware, jednak demo jest do pobrania w każdej chwili. Age of Empires 3 jest dostępny w naszym dziale download.

Jeżeli więc lubisz gry z gatunku rts, ściągnij Age of Empires 3 za free i ruszaj na podbój Nowego Świata. Jeżeli będziesz miał z tym problemy, znajdziesz w sieci kody do Age of Empires 3, które z pewnością ułatwią Ci to zadanie

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0