WindowsGryAirline Tycoon 2

Airline Tycoon 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Spellbound Entertainment
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
960 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
484

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Humor
  • Ciekawy pomysł na rozgrywkę
Minusy:
  • Niedopracowania w wątku ekonomicznym
  • Mniej rozbudowana niż pierwsza część

W Airline Tycoon 2 możesz sprawdzić się w roli szefa międzynarodowego lotniska. Do wyboru są cztery postacie, który różnią się pochodzeniem i umiejętnościami. Wcielając się w Rosjanina, Igora Tuppolevskiego, możemy uzyskać lepsze warunki kredytów, wybierając kobietę, Natalię Childman, kampanie marketingowe będą tańsze, a decydując się na granie byłym pilotem (Mbangwe Mogambo), koszty paliwa będą mniejsze. Ostatnią postacią jest Tina Cortez, która oszczędza na cateringu. 

 

Jak łatwo zauważyć - wybór postaci nie jest zależy tylko od naszych preferencji, co do wyglądu postaci, ale również ma wpływ na przebieg kampanii, która składa się z sześciu misji. Po jej ukończeniu, co nie będzie ani trudne, ani czasochłonne, możemy grać w trybie dowolnym, bez ograniczeń i narzuconych z góry zadań.

 

Grę można określić jako strategię ekonomiczną, z dużą dozą humoru. Jak na taki gatunek, model ekonomiczny Airline Tycoon 2 należy uznać za dość prosty, dzięki czemu produkcja nie będzie wymagająca dla doświadczonych graczy. Tym bardziej, że w porównaniu do pierwszej części, gra jest mniej rozbudowana pod kątem strategiczno-ekonomicznym. Brakuje niektórych opcji, a mechanika rozgrywki nie jest tak dopracowana jak w grze wydanej w 1999 roku.

 

Cechą charakterystyczną gry jest nietypowa, karykaturalna grafika zrealizowana w konwencji 3D. Wersja demo jest dostępna w angielskiej wersji językowej, ale Airline Tycoon 2 zostało wydane w Polsce, więc możliwe jest kupienie produkcji w polskiej wersji językowej (napisy).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0