WindowsGryAlien Rage

Alien Rage Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
CI Games
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,1 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
411

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Widowiskowa
  • Dobra grafika
Minusy:
  • Nienajlepsza sztuczna inteligencja

Alien Rage to widowiskowa gra akcji, utrzymana w konwencji futurystycznej strzelanki FPS, stworzona przez polskie studio CI Games.

 

Alien Rage składa się z 14 poziomów, na których będziemy musieli pokonać 8 bossów - przeciwników o szczególnej wytrzymałości i umiejętnościach. Wszystkich typów przeciwników jest 21: są to przedstawiciele różnych specjalizacji; od piechoty, przez grenadierów po roboty. Gracz ma do dyspozycji 10 typów uzbrojenia - od karabinów po potężne działka. Narzędzia destrukcji różnią się celnością, szybkością przeładowywania i funkcjami specjalnymi. Podczas gry można wykonywać tzw. skill-shoty, czyli specjalnie premiowane strzały np. headshoty.

 

Twórcy starali się stworzyć mechanikę rozgrywki charakterystyczną dla klasycznych strzelanek, w których liczy się wysokie tempo rozgrywki, celność i efektowność. Poza trybem kampanii, która nie jest szczególnie rozbudowana pod względem fabularnym, do dyspozycji gracza zostaje oddany tryb multiplayer.

 

Futurystyczny świat gry Alien Rage jest deformowalny - możliwe jest niszczenie osłon i elementów otoczenia. Alien Rage zostało zbudowane na silniku Unreal Engine 3, co gwarantuje dobrej jakości oprawę graficzną oraz charakterystyczną stylistykę graficzną. 

 

Alien Rage jest dostępna w polskiej wersji językowej. Zakup pełnej wersji jest możliwy w wielu miejscach, ale za każdym razem otrzymujemy klucz Steam. Również wersja demo jest dostępna jedynie na Steam. Gra została wydana również na Xbox 360 oraz PlayStation 3 - w obu wypadkach jest dystrybuowana cyfrowo.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0