WindowsGryAmerica's Army 3

America's Army 3 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
U.S. Army
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5,3 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
607

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Darmowa
  • Realizm
Minusy:
  • Nie jest już aktualizowana

Seria America's Army powstała jako produkt reklamujący służbę w amerykańskim wojsku. Gra była sponsorowana przez US Army i okazała się takim sukcesem, że pojawiły się kolejne części. America's Army 3 to wydana w 2009 roku produkcja, która nadal jest popularna w rozgrywkach sieciowych.

 

Dla początkujących graczy przygotowano samouczek, a później możemy oddać się walce w pojedynkach sieciowych, w kilku trybach gry. Na wyposażeniu naszego żołnierza znajdziemy pełny sprzęt, który dostają żołnierze amerykańskiej armii różnej specjalności: karabiny szturmowe, pistolety, granaty, wyrzutnie rakiet itd. Gracz zdobywa nowe umiejętności, ma możliwość modyfikowania sprzętu i zbierania odznaczeń i wyróżnień. Wraz z postępem doświadczenia, otrzymujemy nowe rangi i baretki rodem z armii USA.

 

America's Army 3 bazuje na silniku Unreal Engine 3, powszechnie wykorzystywanym przez wiele lat. Oznacza to, że gra posiada atrakcyjną oprawę graficzną, dobrą animację i wysoki realizm zabawy, zachowując przy tym niskie wymagania sprzętowe.

 

America's Army 3 wymaga darmowego konta w Steamie i sama jest rozpowszechniana całkowicie za darmo. Dzięki integracji z usługą Valve, możliwe jest zapisanie wszystkich ustawień rozgrywki w chmurze i uruchamianie gry na każdym komputerze, do jakiego podłączyliśmy usługę Steam.

 

Mimo, że gra nie jest już rozwijana, gdyż pojawiła się już czwarta część serii, to nadal ma wiernych fanów i nie trudno znaleźć osoby chętne do wirtualnej żołnierki.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0