WindowsGryAmerica's Army: Proving Grounds

America's Army: Proving Grounds Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
U.S. Army
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
193 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
439

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Darmowa
  • Realizm
  • Wiele trybów gry
  • Edytor poziomów
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

America's Army: Proving Grounds to kolejna część darmowego symulatora wojennego stworzonego na zlecenie amerykańskiej armii. Gra ma charakter realistycznej gry FPS nastawionej na rozgrywki sieciowe. 

 

Gracz może uczestniczyć w dwóch głównych trybach rozgrywkach: Battle Drill Exercises oraz Forward Line Operations. W pierwszym wypadku walki są toczone w terenie zurbanizowanym, w niewielkich grupach liczących sześć osób. W przypadku operacji liniowych, gracze dzielą się na dwie, dwunastoosobowe drużyny i walczą na otwartym, znacznie większym terenie. 

 

Dla miłośników gier bardzo wymagających, twórcy przygotowali tryb Hardcore, który urealnia obrażenia i zmienia wygląd interfejsu, tak byśmy mogli poczuć się jak prawdziwi żołnierze. Wystarczy jeden strzał by zakończyć walkę, a radar nie wskaże nam przeciwników rozsianych na mapie – możemy ufać tylko sobie. 

 

W America's Army: Proving Grounds wykonujemy różnego rodzaju zadania: podkładamy bomby, doprowadzamy cele do bezpiecznego miejsca, przejmujemy kontrolę nad obiektami lub je niszczymy. Wszystko w skórze żołnierza armii USA, który jest uzbrojony w karabiny, strzelby, pistolety i granaty, takie, jakie w rzeczywistości posiada wojsko na swoim wyposażeniu. Są to m.in. karabin M4A1, strzelba Remington czy pistolet M9A1. 

 

America's Army: Proving Grounds jest na razie w fazie beta – oznacza to, że produkt nie jest w całości ukończony, jednak można prowadzić rozgrywkę. By zainstalować za darmo grę, konieczne jest posiadanie konta Steam. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0