WindowsGryAmerican Truck Simulator

American Truck Simulator Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
SCS Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
Ok. 2 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
538

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Ogromne perspektywy, jakie niesie ze sobą obszar Stanów Zjednoczonych.
  • Kultowe ciężarówki znane z amerykańskich filmów.
  • Ogromne tereny do zwiedzania.
  • Poprawiona oprawa audio-wizualna.
  • Dodatki i ciekawe opcje tworzone przez fanów.
Minusy:
  • Nawet w pełnej wersji nie dostaniemy dostępu do pełnej mapy (przewidziana jako aktualizacja).
  • Tylko dwa modele ciężarówek na początku, to stanowczo za mało.
  • Niektórych może znużyć.

American Truck Simulator to kolejna część niezwykle popularnej i lubianej na całym świecie serii gier, w których wcielamy się w rolę kierowcy ciężarówki. Tym razem zasiadamy za kierownicą wielkich amerykańskich ciężarówek i mkniemy po drogach Stanów Zjednoczonych. 

 

Oczywiście grę oparto na dobrze znanej i cenionej grze Euro Truck Simulator 2. Podobieństwa widać nie tylko w sposobie rozgrywki, ale również w oprawie audio-wizualnej. Oczywiście producent wprowadził wiele poprawek i innowacji, dlatego też miłośnicy poprzedniej części rozgrywanej na Starym Kontynencie, z pewnością polubią nową odsłonę. W tym przypadku zasiadamy za kierownicą kultowych amerykańskich ciągników siodłowych i zaczynamy przygodę na drogach USA. Na początku wykonujemy proste zlecenia, by w miarę zdobywania doświadczenia, otworzyć własną firmę i zająć się trudniejszymi zadaniami. 

 

Na początku gry do dyspozycji mamy dwa modele ciężarówek, zaś do zwiedzenia mamy  rozległy obszar Kalifornii oraz Nevady, z wiernie odtworzonymi znanymi miejscami, gdzie postaramy się wiązać jakoś koniec z końcem jako biznesmen na kołach. Podobnie jak w poprzedniej części, tak samo tutaj możemy dodawać różne elementy do gry w postaci paczek DLC oraz niezależnych modów. Mowa o nowych miejscach do zwiedzania, nowych zleceniach, samochodach, dodatkach do nich itp. Już poprzednia część była bardzo miła dla oka, ale w tej twórcy postanowili jeszcze bardziej nas rozpieścić dodając nowe tekstury, efekty i poprawki znanych błędów. 

 

W wersji demonstracyjnej mamy do dyspozycji tylko drogi Kaliforni. Co więcej, możemy wykonać ograniczona liczbę zadań, ale to wystarczy, aby poczuć klimat American Truck Simulator.  Aby zainstalować grę, musimy posiadać lub zainstalować program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0