WindowsGryAngry Birds: Star Wars 2

Angry Birds: Star Wars 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Rovio Entertainment
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
100 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1220

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Mnóstwo grywalnych postaci
  • Oprawa audiowizualna
  • Humor
  • Udany gameplay
Minusy:
  • Mało nowości w stosunku do poprzedniej części

Angry Birds: Star Wars 2 to kolejna odsłona niezwykle popularnego cyklu gier zręcznościowo-logicznych, w których zadaniem gracza jest eliminacja zielonych świnek z planszy. Dokonuje tego dzięki procy, z której wystrzeliwuje tytułowe Wściekłe Ptaszki. Podtytuł Star Wars 2 informuje o przeniesieniu akcji gry do uniwersum Gwiezdnych Wojen i jest to kolejny eksperyment tego typu. Tym razem fabuła nawiązuje do pierwszej części sagi, „Mroczne widmo”. Gameplay pozostał niezmienny – mamy tu planszę z budowlami i różnymi elementami, gdzie kryją się zielone świnki. Naszym celem jest eksterminacja ich wszystkich, na co mamy określoną liczbę ptaszków. Zarówno świnki, jak i ptaszki wzorowane są na postaciach z filmu, więc wystrzeliwujemy z procy Jar-Jar Binksa, Anakina Skywalkera czy też nawet mistrza Yodę. Każdy z nich posiada inne cechy – np. Jar-Jar potrafi wyrzucić z siebie kleisty język, którym przesuwa obiekty podczas lotu, Yoda szaleje z mieczem świetlnym, itp.

 

Co ważne i ciekawe, w Angry Birds: Star Wars 2 dano graczom możliwość opowiedzenia się po „ciemnej stronie mocy” i walkę w szeregach imperatora. Wówczas za pomocą mrocznych Jedi i robotów strącamy z planszy gwardzistów republiki. Tu również znajdziemy znane postacie, jak hrabia Dooku, Darth Maul czy też sam Imperator i każda z nich ma swoje unikalne cechy. Produkcja ta oferuje dwie kampanie dla każdej ze stron oraz etapy bonusowe dla każdej postaci – aby je odblokować, należy daną postacią zdobyć określoną ilość punktów podczas rozgrywki.  Nowością w mechanizmie zabawy jest fakt, że na każdej planszy możemy zmieniać postać – co odbija się na punktach. Dzięki temu możemy dopasować optymalnego wojownika do zaprezentowanej sytuacji.

 

O wszystkich tych nowościach można przekonać się osobiście, pobierając demo Angry Birds: Star Wars 2. Prezentuje ono kilka pierwszych etapów dla każdej ze stron mocy. Chociaż nie ma polskiej wersji językowej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0