WindowsGryAnother Case Solved

Another Case Solved Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
ATGames
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
102 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
549

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Świetna mechanika rozgrywki
  • Polska wersja
  • Ładna grafika
Minusy:
  • Przesłuchania mogłyby być bardziej rozbudowane

Another Case Solved to urocza gra logiczna, w której wcielamy się w początkującego detektywa. Zaczynamy od prostych spraw dotyczących skradzionego pasztetu czy komiksu, które nie dotarł do klienta. Z czasem zajmujemy się nieco poważniejszymi zadaniami, ale nadal gra ma lekki, humorystyczny charakter. 

 

Akcja gry została osadzona w świecie, w którym przeprowadzono prohibicję słodkości. Nie można jeść pączków, a cukierki są najważniejszą walutą. Podczas gry, możemy zdobywać cukierki lub je kupować za realną gotówkę, bowiem Another Case Solved to produkcja free to play. Można ją za darmo pobrać i grać bez ograniczeń, ale jeśli będziemy chcieli szybciej kupić dodatkowe narzędzia dla naszego detektywa, konieczne będzie sięgnięcie do portfela. Na szczęście elementy premium zostały bardzo umiejętnie wkomponowane w system rozgrywki, dzięki czemu nie musimy kupować cukierków, by kończyć kolejne misje. 

 

Gracz wykonuje fabularne zadania, które sprowadzają się do szukania śladów, co jest przedstawione w konwencji gry logicznej, w której trzeba odnajdywać ciągi tych samych elementów na planszy symbolizującej różne wskazówki i ślady. Czasem gra wymaga od nas przesłuchiwania świadków czy przeszukiwania pomieszczeń, a nawet okolicy, w poszukiwaniu podejrzanego. Mechanika rozgrywki Another Case Solved została bardzo zręcznie zbudowana, dzięki czemu to tytuł, który wciąga na wiele godzin. 

 

Another Case Solved zostało wydane na platformie Windows. Wersję na Windows 8.1 można pobrać w oficjalnym sklepie z aplikacjami, ale gra jest dostępna również w wersji na Windows XP, Vista i 7. Odnośnik Pobierz Teraz kieruje do serwisu, dającego dostęp do gry działającej ze wszystkimi Windowsami. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0