WindowsGryArmA 2: Operation Arrowhead

ArmA 2: Operation Arrowhead Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Bohemia Interactive Studio
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2802 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
433

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Realizm
  • Obszar rozgrywki
  • Nowe miejsce akcji
Minusy:
  • Oprawa graficzna nie jest już najwyższych lotów

ArmA 2: Operation Arrowhead jest samodzielnym dodatkiem do symulatora ArmA 2. Gra nie wymaga posiadana podstawowej wersji, bowiem wprowadza całkowicie nowe środowisko zabawy. 

 

Akcja gry została osadzona 3 lata po wydarzeniach z podstawowej wersji gry, rozgrywającej się w postsowieckim państwie Czarnoruś. Tym razem wojska amerykańskie przychodzą z misją stabilizacyjną na Bliski Wschód, do fikcyjnego państwa Takistanu, gdzie doszło do rewolty wojskowej pod wodzą pułkownika Aziza. Społeczność międzynarodowa rozpoczyna interwencję. Gracz wciela się w amerykańskiego żołnierza, który bierze udział w misji stabilizacyjnej. 

 

ArmA 2: Operation Arrowhead to realistyczna gra pod kątem zachowania się broni, wystrzałów i zadawanych obrażeń. Zginąć jest niezwykle łatwo. Obszar rozgrywki jest duży, dzięki czemu gracze mogą wykorzystywać wiele typów pojazdów: od ciężarówek przez wozy opancerzone, kończąc na helikopterach, samolotach, w tym bezzałogowym samolotem zwiadowczym, którym możemy sterować z ziemi. Gracz ma do dyspozycji bogaty arsenał składający się z współczesnych modeli broni: pistoletów, karabinów, strzelb czy pistoletów maszynowych.

 

Gra posiada tryb dla pojedynczego gracza, ale najważniejsze są tryby sieciowe, w których wspólnie bawić może się nawet 50 graczy. Miłośnicy ArmA mogą wykazać się w tworzeniu nowych scenariuszy i map, ponieważ gra posiada zaawansowany edytor do tworzenia modów takich jak DayZ.

 

ArmA 2: Operation Arrowhead możesz sprawdzić przed zakupem. Gra posiada wersję demo, dostępna na platformie Steam. Do uruchomienia gry nie jest wymagana podstawowa wersja ArmA 2. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0