WindowsGryArma 2

Arma 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Bohemia Interactive Studios
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2.42GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
436

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Mnóstwo sprzetu i pojazdów
  • Udany gameplay
  • Długa kampania
Minusy:
  • Nieco bugów

ArmA 2 na PC to kolejna gra twórców jednej z najlepszych strzelanin wojennych pod tytułem Operation Flashpoint. Bohemia Interactive Studio bo o nim mowa, po raz kolejny udowadnia, że można zrobić dobrą grę taktyczną posiadając niezbyt wygórowany budżet w porównaniu z konkurencyjnymi developerami. Oprócz wersji na komputery wydano także ArmA 2 na PS3 oraz XBOX360. Bardzo często gracze mylnie używają nazwy ArmA 2 armed assault i warto pamiętać, iż dodany w fragment w tej nazwie, a więc armed assault może odnosić się jedynie do pierwszej części tej gry, która miała taki podtytuł.

Grając w ArmA 2 gracz zostaje przeniesiony do fikcyjnego państwa – Czarnoruś, gdzie walczą ze sobą dwie eliminujące się frakcje, składające się z komunistów oraz pro zachodnich bojowników. Ci drudzy proszą o wsparcie rząd Stanów Zjednoczonych, który wysyła oddziały marines do ogarniętej wojną domową republiki. Gracz kieruje poczynaniami jednego z wspominanych marines i wykonuje powierzone mu przez dowództwo zadania. Dzięki firmie LEM gracze w Polsce mają możliwość zagrać w Arma 2 po polsku co znacznie ułatwia samą rozgrywkę. Spolszczenie w ArmA 2 to typowa kinowa polonizacja, w której tłumaczenie przedstawiono w formie napisów.

Niestety ArmA 2 pl nie uniknęła licznych błędów, których nie wyeliminowano przed premierą dlatego też warto pobrać patch do ArmA 2, który częściowo je eliminuje. Patch do ArmA 2 za free możecie pobrać oczywiście z naszego serwisu. Jeśli chodzi o zmiany to w porównaniu z pierwszą częścią gry jest ich naprawdę sporo. ArmA 2 stała się jeszcze bardziej realistyczną grą, w której taktyka odgrywa kluczową rolę. Gra ponownie zaskakuje rozległością map, oraz dostępem do najróżniejszych pojazdów, które nie stanowią tylko tła, ale które mogą zostać użyte przez gracza. Pobierz więc ArmA 2 i przekonaj się na własnej skórze jak wyglądają realia wojenne, gdzie zaczynasz jako zwykły piechur, a kończysz jako dowódca. Oczywiście ArmA 2 działa z Windows 7, jak i ze starszymi wersjami tego systemu operacyjnego.

Wspomniana rozległość map oraz dopracowana grafika powodują że wymagania w ArmA 2 są całkiem spore, dlatego warto przed zakupem sprawdzić czy gra uruchomi się na naszym komputerze. Można to zrobić pobierając demo ArmA 2, które otwiera dostęp do wielu funkcji gry. Demo pozwala na rozegranie dwóch pojedynczych misji, oraz sześciu z ośmiu misji treningowych. Demo ArmA 2 za darmo możecie pobrać z naszego serwisu. Dzięki niemu można także przekonać się jak wygląda edytor w grze, oraz uruchomić specjalnie przygotowany benchmark, który sprawdzi jak gra będzie działać z komputerem gracza. Download ArmA 2 może zająć trochę czasu, gdyż demo zajmuje ponad 2GB, ale warto trochę poczekać by zagrać w tą wspaniałą grę. Ponieważ gra jest bardzo realistyczna to i poziom trudności stoi na bardzo wysokim poziomie. Mniej doświadczeni gracze będą musieli skorzystać z dodatkowej pomocy. Warto więc przeglądnąć kody do ArmA 2, które również są dostępne w naszym serwisie, a które powinny ułatwić w znaczny sposób rozgrywkę. Jeśli potrzebujecie jeszcze jakiś informacji odnośnie samej gry to warto również obejrzeć trailer z ArmA 2, który ukazuje więcej jej atutów.

Ściągnij darmową wersję ArmA 2 i pomóż pokonać siły wroga, w ogarniętej wojną domową republice. Demo ArmA 2 do pobrania w naszym serwisie na pewno wystarczy Ci by zapoznać się z tym tytułem i zakupić jego pełną wersję. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0