WindowsGryArma 3

Arma 3 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Bohemia Interactive Studio
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
15 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Realizm
  • Obszar gry
  • Grafika
Minusy:
  • Pierwsze godziny gry w multiplayerze mogą być trudne

Arma 3 to zaawansowany symulator bola bitwy, wyróżniający się wysokim realizmem. Gracz uczestniczy w wielkich, sieciowych potyczkach kierując pojazdami bojowymi: samochodami terenowymi, opancerzonymi, czołgami; latając helikopterami oraz walcząc na piechotę. W Arma 3, w odróżnieniu od przeciętnych gier akcji, wystarczy jedno trafienie, by stracić wirtualne życie. Obszar gry to ogromna powierzchnia 270 km kwadratowych, w których ulokowano zróżnicowany teren: miasta, wsie, lasy i otwarte, niezamieszkane terytoria. 

 

Mimo, że Arma 3 posiada tryb kampanii, to najlepsza zabawa jest w multiplayerze, który zbudował sukces całej serii. Możliwe jest zarówno rozgrywanie misji w trybie kooperacji, jak i pojedynków między graczami. Gra oferuje model rozgrywki dla wymagających graczy, ceniących sobie realizm. Pole bitwy nie jest wypełnione spektakularnymi wydarzeniami, jak w serii Call of Duty czy Battlefield, ale przeprowadzane misje dają więcej satysfakcji, ze względu na konieczność przeprowadzania ich z większą precyzją.

 

Nasz wirtualny żołnierz może wykorzystywać szerokie spektrum uzbrojenia: od pistoletów, przez strzelby, pistolety maszynowe, karabiny aż po wyrzutnie rakiet. Podczas zabawy możemy wybrać jedną z kilku stron fikcyjnego konfliktu zbrojnego z przyszłości. Dostępne są wojska NATO, CSAT, AAF oraz FIA. 

 

Twórcy Arma 3 postawili na wysoki realizm zachowania się ciała przy kontakcie z pociskiem. Gra została zbudowana na bazie rozbudowanego silnika graficznego wykorzystującego najnowocześniejsze technologie fizyczne i zapewniającego płynną, szczegółową oprawę graficzną. Posiadacze mocnych komputerów mogą uruchomić Arma 3 w pełnej kompatybilności z technologią DirectX 11.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0