WindowsGryArma Tactics

Arma Tactics Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Bohemia Interactive
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
288 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
387

Nasza ocena:

Michał
3

Arma Tactics to gra strategiczna wykorzystująca markę renomowanych symulatorów pola bitwy firmy Bohemia Interactive. Tym razem deweloperzy z Czech postawili na całkowicie nowy model rozgrywki. 

 

Gra została zbudowana w konwencji strategii turowej, w której dowodzimy czteroosobowym oddziałem należącym do jednostek specjalnych. Doskonale wyposażeni i wyszkoleni żołnierze są wysyłani w niebezpieczne misje. Cel, jaki mają zrealizować, jest znany. Sposób – nie. Gracz musi sam zdecydować się na strategię, którą obierze. Czy będzie się zakradał, czy uderzy frontalnie? – na takie pytania musi sobie sam odpowiedzieć, bo Arma Tactitcs nie sugeruje żadnej drogi. 

 

Gry z serii Arma są znane z bardzo wysokiego poziomu trudności. W przypadku prezentowanego tytułu, producent postarał się o zróżnicowanie stopnia skomplikowania rozgrywki – dostępne są poziomy, które pozwolą na swobodną grę również osobom, które są początkujące. 

 

Arma Tactics została zbudowana na trójwymiarowym silniku graficznym. Rozgrywkę obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, z lekkiego podwyższenia, dzięki czemu pole bitwy jest doskonale widoczne. Gra została stworzona z myślą o telefonach i tabletach, które są wyposażone w wydajne układy graficzne, jednak twórcy przygotowali również wersję PC, która jest dostępna na Steamie. By sprawdzić demo konieczne jest posiadanie darmowego konta w tej usłudze. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0