WindowsGryArmored Warfare

Armored Warfare Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Obsidian Interactive
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
ok. 3 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
393

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Ogromna liczba nowoczesnych czołgów i wozów bojowych w różnych klasach
  • Bardzo dobra optymalizacja i niewielkie wymagania sprzętowe
  • Świetnie opracowane mapy
Minusy:
  • Wersja BETA – sporadyczne błędy i problemy z wydajnością

Armored Warfare to kolejna na rynku darmowa gra MMO, w której wcielamy się w postać dowódcy czołgu. W przeciwieństwie do konkurenta WoT (World of Tanks), w tej grze zasiądziemy za sterami nowoczesnych maszyn i stoczymy bitwę z innymi graczami w czasach współczesnych. Grę stworzyło studio Obsidian Entertainment, które do tej pory zajmowało się grami RPG.

 

Gra przeznaczona jest dla szerokiego grona odbiorców – jest w pełni darmowa i wymaga jedynie zarejestrowania na stronie domowej twórców. Zamiast miast z czasów II Wojny Światowej oraz maszyn z tego okresu, do dyspozycji dostajemy współczesne tereny oraz najnowsze maszyny wojenne w różnych klasach. Będziemy między innymi prowadzić potyczki pod reaktorem atomowym w Hiszpanii, próbować odbić wyspę o ogromnym znaczeniu strategicznym, jak również walczyć o ropę naftową na Bliskim Wschodzie. 

 

Jeśli chodzi o oprawę graficzną, mimo ciekawych efektów specjalnych oraz świetnej jakości tekstu, wymagania sprzętowe nie są wygórowane. Płynną rozgrywkę z rozsądną ilością detali zapewni nawet średniej jakości laptop. Za wysoką szczegółowość otoczenia oraz pojazdów odpowiada technologia CryENGINE, a więc ta sama, którą wykorzystano chociażby w fantastycznych graficznie grach z serii Crysis.

 

Wracając do pojazdów w grze, gracz może wybrać zarówno lekkie, szybkie i zwrotne wozy bojowe, które nie zapewnią dużej siły przebicia, ale pozwolą wymanewrować wroga i naprowadzić go na mocniejszych kolegów, jak również potężne działo samobieżne, które nie angażuje się w bezpośrednią walkę tylko ostrzeliwuje pozycje wroga z daleka. W głównym trybie zabawy rozgrywka polega na walce dwóch drużyn po 15 czołgów. Możemy również grać przeciwko sztucznej inteligencji na jednym z 20 terenów dostępnych w grze.

 

Należy pamiętać, że do zabawy niezbędne jest założenie w pełni bezpłatnego konta na stronie gry. Po tym procesie będzie można pobrać instalator gry, który po uruchomieniu rozpocznie pobieranie plików niezbędnych do ukończenia instalacji. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0