WindowsGryAscend: Hand of Kul

Ascend: Hand of Kul Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Signal Studios
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,5 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
406

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Za darmo
Minusy:
  • Brak innowacji

Ascend: Hand of Kul to przedstawiciel gier Free to Play, osadzonych w realiach fantasy. Akcja rozgrywka się w fikcyjnym świecie Ascend, w którym ścierają się bóstwa. Doprowadza to do globalnej walki, w której gracz może stanąć po jednej ze stron i był wojownikiem jednego z bogów.  

 

Do wyboru są trzy frakcje. Po tej decyzji wkraczamy do świata Ascend i rozpoczynamy wykonywanie zadań z innymi graczami, lub przeciwko nim. Gra nie jest liniowa - ma charakter klasycznego MMORPG, w którym rozwój bohatera zależy od decyzji gracza. Twórcy przygotowują co tydzień pulę nowych wyzwań rozlokowanych w różnych miejscach świata. Ich ukończenie jest premiowane prezentami np. przedmiotami.

 

Do walki można wykorzystywać różnego rodzaju bronie: miecze, topory, młoty oraz magię. Zaklęcia mogą być zarówno ofensywne, kierowane w stronę przeciwnika, jak i defensywne, poprawiające nasze zdolności.

 

Mimo, że gra jest nastawiona na rozgrywki MMO, to posiada również możliwość gry dla pojedynczego gracza. 

 

Gracz może sterować bohaterem przy użyciu klawiatury i myszki lub wykorzystać gamepad np. ten z Xboksa 360. Ascend: Hand of Kul przedstawia rozgrywkę w klasyczny sposób, tak jak wiele innych gier MMO utrzymanych w konwencji RPG. Typowe są również projekty postaci, potworów oraz lokacji.

 

W wersji PC gra została wydana na platformie Steam. Oznacza to, że by rozpocząć zabawę konieczne jest posiadanie bezpłatnego konta w usłudze i pobranie klienta, umożliwiającego ściągniecie Ascend: Hand of Kul.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0