WindowsGryAsphalt Overdrive

Asphalt Overdrive Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Gameloft
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
105,0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
364

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Nastawienie na rozgrywki sieciowe
Minusy:
  • Tylko na Windows 8

Asphalt Overdrive pozwala na uczestniczenie w szalonych wyścigach samochodowych. 

 

Asphalt Overdrive daje dostęp do 30 licencyjnych samochodów, które są odwzorowane zgodnie z rzeczywistością, ale jeśli chodzi o sposób prowadzenia - cóż - Asphalt Overdrive to gra czysto zręcznościowa. Na uwagę zasługuje dobór samochodów - są to nie tylko najnowocześniejsze modele aut sportowych (np. Dodge Viper), ale również klasyki z lat 80-tych. Ferrari Testarossa, Lamborghini Countach czy DeLorean.

 

Światem gry są ulice Kalifornii, po których możemy pędzić z prędkościami przekraczającymi 300 km/h, omijać innych użytkowników drogi oraz rywalizować z miłośnikami wyścigów. Twórcy przygotowali 7 trybów rozgrywki, w których m.in. uciekamy przed policją, bierzemy udział w wyścigach z innymi kierowcami czy jeździmy najbardziej efektownie jak to tylko możliwe.  Gra nie jest typową wyścigówką, a połączeniem endless runnera z tematyką motoryzacyjną. 

 

Asphalt Overdrive jest nastawione na rozgrywki sieciowe. Gracze mogą łączyć się w gangi i wspólnie eksplorować Kalifornię. Co tydzień pojawiają się nowe wyzwania, a gracze mogą rywalizować ze sobą w mistrzostwach i cyklach ligowych.

 

Gra ma trójwymiarową oprawę graficzną, pełną kolorów i efektów specjalnych. Twórcy przy projektowaniu chcieli oddać klimat lat 80-tych. Czy im się to udało? Możesz to sprawdzić pobierać grę za darmo. 

 

Gra została przygotowana z myślą o posiadaczach systemu Windows 8.1 i platform mobilnych. Asphalt Overdrive jest do kupienia bez dodatkowych opłat. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0