WindowsGryAssassin's Creed IV: Black Flag

Assassin's Creed IV: Black Flag Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Ubisoft
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
30 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
5
Plusy:
  • Ogromny obszar gry
  • Świetna grafika
  • Ciekawy główny bohater
  • Dobra fabuła
Minusy:
  • Niedoróbki związane z prowadzeniem okrętu

Seria Assassin's Creed to jeden z bestsellerów ostatnich lat. Gry akcji przygotowane przez Ubisoft pozwoliły nam zwiedzić Jerozolimę, miasta włoskie z czasów renesansu oraz Ameryką z okresu walki o niepodległość. W czwartej części, Assassin's Creed IV: Black Flag, gracz przenosi się na Karaiby i wchodzi w skórę pirata Edward Kenway'a. Gra, mimo że odbiega tematyką, od tego, do czego się przyzwyczailiśmy, została zręcznie połączona fabularnie z poprzednimi częściami cyklu. Siłą gry są ciekawie nakreślone postacie oraz obszerny świat, po którym możemy podróżować.

 

Pod względem rozgrywki, Assassin's Creed IV: Black Flag to nadal dynamiczna gra akcji, w której główny bohater jest mistrzem wspinaczki i doskonałym szermierzem, a zarazem – pirackim kapitanem. Na swoim okręcie, Edward pływa od wyspy do wyspy, dokonuje abordażu statków, odwiedza niewielkie porty, bezludne wyspy i toczy walki na morzu. Z czasem użytkownik dorabia się całej floty statków i rusza w wielogodzinne wyprawy i toczy bitwy, w których bierze udział kilka jednostek pływających. Liczba zadań głównych i dodatkowych, jaką przygotował producent, jest tak duża, że zabawa zajmie nam nawet około 100 godzin, jeśli będziemy chcieli ukończyć historię w 100% wraz z misjami dodatkowymi. 

 

Assassin's Creed IV: Black Flag wyróżnia się doskonałą oprawą audiowizualną. Szczególnie wrażenie robią wysokiej jakości animacje walki oraz świetnie zrealizowane przerywniki filmowe. Mimo ogromnego obszaru gry, szczegółowość grafiki jest bardzo wysoka w niemal każdym aspekcie: od modeli postaci, po efekty wodne, a skończywszy na roślinach, drzewach i skałach.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0