WindowsGryAssassin's Creed: Unity

Assassin's Creed: Unity Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Ubisoft
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Piękny Paryż
  • Ekscytująca rozgrywka
Minusy:
  • Bardzo wysokie wymagania sprzętowe
  • Wiele drobnych błędów

Assassin's Creed: Unity to odsłona bestsellerowej serii francuskiej firmy Ubisoft osadzona w czasach Rewolucji Francuskiej. Gracz przenosi się do Paryża.

 

Gracz ma możliwość samodzielnej personalizacji swojej postaci, co jest zmianą w stosunku do poprzednich części, które pozwalały na kontrolowanie bohatera z określonym już wyglądem i przeszłością.  Arno traci swoich bliskich i postanawia pomścić. 

 

Pod względem rozgrywki, Assassin's Creed: Unity kontynuuje, to co z czego seria jest najbardziej znana. Gra oferuje model ruchu postaci wzorowany na parkour. Arno jest zwinny, może wspinać się po budynkach, wykonywać długie skoki i świetnie włada bronią białą i palną. Rozgrywka jest dynamiczna i pełna pojedynków z przeważającymi siłami przeciwników. Mechanika ruchu postaci została znacznie przemodelowana. 

 

Na uwagę zasługuje najwyższej jakości oprawa graficzna i szczegółowe odwzorowanie Paryża z czasów Rewolucji Francuskiej. Twórcy stworzyli nie tylko najbardziej charakterystyczne budynki, ale również całe ulice. Nie zabrakło drobnych szczegółów, realistycznych efektów pogodowych i strojów z epoki. Do realizmu historycznego, Ubisoft podszedł, jak zawsze, z dużą uwagą. 

 

Assassin's Creed: Unity nie posiada wersji demonstracyjnej, mimo tego, że ma wysokie wymagania sprzętowe. Przed zakupem warto sprawdzić czy komputer spełnia wszystkie wymagania sprzętowe. Do uruchomienia gry wymagane jest komputera z Intel Core i5 2400K, 5 GB pamięci RAM i karty graficznej klasy NVIDIA GeForce GTX 680 z 2 GB pamięci.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0