WindowsGryAssassin's Creed

Assassin's Creed Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Ubisoft Studios
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Ciekawa historia
  • Ładnie wykonana
Minusy:
  • Powtarzalne misje

Assassin's Creed to pozornie kolejna, typowa gra akcji. Tym jednak, co w dużej mierze odróżnia ją od innych tego typu tytułów, jest położenie nacisku na skradanie się.

Nasz bohater to zabójca imieniem Altair. Pracuje on na zlecenie, najczęściej zajmując się likwidowaniem wskazanych osób. Akcja gry została umiejscowiona w okresie jednej z wypraw krzyżowych. Działamy na terenie Ziemi Świętej, która to została dotknięta wojną pomiędzy chrześcijanami a muzułmanami. Co ciekawe, możemy wykonywać misje dla obydwu stron konfliktu. Rozgrywka w grze Assassin's Creed opiera się w głównej mierze na przemykaniu ulicami miasta, w poszukiwaniu celu naszego zadania. Powinniśmy to robić tak by nie zwracać na siebie zbytniej uwagi.

Każde podejrzane zachowania, mogą być szybko dostrzeżone i zwrócić na nas uwagę strażników. Warto zadbać też o zdobycie sympatii mieszkańców miasta, którzy mogą być bardzo pomocni. Gdy wykonamy zleconą nam misję, musimy jak najszybciej uciec. Dokonać możemy tego na wiele sposobów. Najprostszym jest błyskawiczne wmieszanie się w tłum, co jest jednak rozwiązaniem ryzykownym, gdyż możemy zostać szybko zdemaskowani. Jedną z ciekawszych opcji jest wspięcie się na jeden z budynków i ucieczka po dachach. Oczywiście jeśli zechcemy, możemy zrezygnować ze skradania się i misję wykonać w sposób bezpośredni, likwidując każdego kto stanie nam na drodze. Wtedy jednak musimy być przygotowani na na bezpośrednią walkę nawet z kilkoma przeciwnikami naraz. Assassin's Creed jest więc grą, która pozwala zdecydować, jaki styl rozgrywki odpowiada nam bardziej. Można wybrać zarówno bezpośrednią walkę, jednak wtedy robi się o wiele trudniej lub też pozostać przy tym co Altair potrafi najlepiej, czyli przemykaniu z niezauważalny sposób i szybkim wykonywaniu zadań.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0