WindowsGryAutoClub Revolution

AutoClub Revolution Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Eutechnyx
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
443

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Dobry model jazdy
  • Ładna grafika
Minusy:
  • Samochody mogłyby być tańsze

AutoClub Revolution olśniewa grafiką i rozbudowanym modele jazdy, szczególnie jak na grę free-to-play. 

 

Prezentowany tytuł, od innych, odróżnia nietypowe rozwiązanie techniczne. Mimo, że do uruchomienia AutoClub Revolution konieczne jest pobranie dużej ilości danych, to część akcji wykonujemy w przeglądarce. Wybieranie wyścigów, oglądanie samochodów – to odbywa się z poziomu strony internetowej. Po uruchomieniu konkretnych zmagań sieciowych, aplikacja online uruchamia właściwą grę. 

 

Rozpoczynając rozgrywkę nie musimy uiszczać żadnej opłaty – możemy od razu ruszyć do jazdy i zbierać wirtualną walutę, która przyda się na zakup kolejnych pojazdów. Dostęp do najlepszych maszyn to jednak długie godziny jazdy, więc gracze przyspieszają swoją karierę i kupują pakiety punktów za prawdziwą gotówkę. Umożliwia to szybszy dostęp do nowej zawartości, w tym samochodów. Właśnie na takich osobach zarabiają twórcy AutoClub Revolution.

 

Model rozgrywki łączy w sobie elementy symulacji z grą zręcznościową. Bez wątpienia – nie jest to tytuł dla miłośników prostych wyścigówek pokroju Burnout. Twórcy, firma Eutechnyx, postawili na realizm zachowania się pojazdu na trasie. Co więcej, autorzy chwalą się, że przy produkcji współpracowali z branżą motoryzacyjną, m.in. firmą Opel, BMW czy Bugatti. Objawia się to pokaźną liczbą licencjonowanych samochodów. 

 

AutoClub Revolution jest cały czas udoskonalane: dodawane są nowe poprawki techniczne, samochody i wyzwania. Gracz może uczestniczyć w różnego rodzaju czasowych wyścigach, wyzwaniach czasowych i innych konkurencjach. Społeczność wokół gry jest silna, a gra popularna. Uruchomienie gry wiąże się z koniecznością pobrania instalatora, ale najpierw musimy założyć konto na serwerze producenta. Pod przyciskiem Pobierz Teraz kryje się odnośnik do miejsca, umożliwiającego rejestrację i rozpoczęcie zabawy. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0