WindowsGryBatman: Arkham Origins

Batman: Arkham Origins Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Warner Bros. Games Montreal
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
20 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Świetna mechanika rozgrywki
  • Rozbudowana fabuła
  • Atrakcyjna grafika
Minusy:
  • Mała liczba nowości w stosunku do poprzedniczki

Batman: Arkham Origins to kolejna gra przenosząca nas w skórę Batmana, który musi radzić sobie z przebiegłymi złoczyńcami zagrażającymi Gohtam City. Gra jest trzecią częścią serii, którą poprzedza Batman: Arkham City oraz Batman: Arkham Asylum. Pod względem fabularnym, akcja rozgrywa się wcześniej – gracz wciela się w początkującego Batmana, który nie ma jeszcze takiego doświadczenia w walce ze złem, jak w poprzednich częściach. Tym razem głównym wrogiem jest Czarna Maska – łotr, który wyznaczył nagrodę 50 milionów dolarów za schwytania Człowieka-Nietoperza. Z tego powodu, gracz będzie musiał stoczyć szereg potyczek z przestępcami chcącymi wzbogacić się zabijając Batmana. Twórcy położyli duży nacisk na stworzenie rozbudowanej fabuły oraz ukrytych smaczków dla uważnych graczy, które można odkryć podczas zabawy.

 

Podobnie jak w poprzednich częściach cyklu, Batmanem kierujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP), przemieszczając się po staranie przygotowanym, otwartym świecie. Rozgrywka składa się z wielu zadań, w których musimy wykazać się zręcznością oraz przebiegłością. Batman będzie skradał się, korzystał ze swoich gadżetów oraz walczył z przeważającymi siłami wroga, a co jakiś czas – mierzył się z bossami, których fani znają z komiksów.

 

W odróżnieniu od poprzednich edycji, Batman: Arkham Origins posiada tryb multiplayer, w którym gracze wcielają się w złoczyńców Jokera, Batmana lub Robina i toczą ze sobą potyczki na ulicach Gotham City.

 

Batman: Arkham Origins został utrzymany w mrocznej stylistyce, charakterystycznej dla komiksów z Człowiekiem-Nietoperzem. Gra została przygotowana na dobrze znanym silniku Unreal Engine 3, więc jej wymagania sprzętowe są rozsądne. W Polsce Batman: Arkham Origins został wydany w polskiej (kinowej) wersji językowej.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0