WindowsGryBattlefield 4: Ostateczna rozgrywka

Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Digital Illusions/EA DICE
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Ciekawe, zimowe środowisko
Minusy:
  • Tylko 4 mapy

Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka to ostatni dodatek do gry bestsellerowej gry akcji Electronic Arts, który wprowadza do gry nowe mapy, pojazdy i elementy uzbrojenia.

 

Tym razem będziemy mieli okazję uczestniczyć w walkach na terenie mroźnej Rosji. Do dyspozycji graczy oddano cztery mapy: Operation Whiteout, Hammerhead, Giants of Karelia oraz Hangar 21, które są usadowione na rosyjskich odludziach, gdzie naukowcy prowadzą różnego rodzaju eksperymenty z zakresu wojskowości i broni masowego rażenia.

 

Poza nowymi mapami, Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka aktualizuje również arsenał.  Do dyspozycji gracza oddano zaawansowane uzbrojenie np. karabin Rorsch MK-1, który wystrzeliwuje pociski za pomocą energii kinetycznej. Nie brakuje również drona, czy nowoczesnego łuku Phantom. W Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka pojawia się nowy pojazd - czołg  HT-95 Levkov. To futurystyczny prototyp czołgu wyposażony w reakcyjny pancerz i 125-mm działo. Z racji nowego środowiska pogodowego, do przemieszczania się po mapach przydać może się skuter śnieżny.

 

Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka rozszerza grę o 5 nowych osiągnięć i 8 przydziałów. Gracze mogą pobrać dodatek za darmo jeśli posiadają Battlefield 4 Premium lub kupić w przypadku posiadania podstawowej wersji. Gra nie posiada wersji demo. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0