WindowsGryBattlefield 4

Battlefield 4 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
EA DICE
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
30 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Rozbudowany, wciągający multiplayer
  • Wojna totalna: na lądzie, w powietrzu i na łodzi
Minusy:
  • Mało nowości w porównaniu do Battlefield 3

Battlefield 4 to jedna z najbardziej popularnych strzelanek stworzonych w ostatnich latach. Za sukcesem gry stoi doskonała oprawa audiowizualna oraz świetny tryb multiplayer, który pozwala na potyczki nawet 64 osobom jednocześnie. Dzięki ogromnym mapom oraz dużej ilości żołnierzy toczących batalię, walki sieciowe mają charakter wojny totalnej.

 

Gracz toczący walki może wybrać jedną z kilku klas, które różnią się umiejętnościami specjalnymi oraz dostępnym uzbrojeniem. Podczas walk możliwe jest sterowanie pojazdami: od niewielkich quadów i półciężarówek, aż po czołgi, motorówki oraz samoloty odrzutowe. W Battlefield 4 gracz może sterować nowymi pojazdami, nieodstępnymi w poprzednich wersjach. Są to m.in. skutery wodne i łodzie szturmowe. Na uwagę zasługuje również ogromna liczba realistycznych modeli uzbrojenia: pistoletów, strzelb oraz karabinów.

 

W podstawowej wersji gry dostępne jest 7 trybów rozgrywki sieciowej oraz 10 ogromnych map, które pozwalają na przeprowadzanie operacji wojskowych na wiele różnych sposobów. Nowością w trybie sieciowym jest system Levolution, dzięki któremu podczas walki obserwujemy stopniowo degradujące się środowisko – walą się budynki, mosty, a pozostawione przez nas pojazdy znajdują się przez całą bitwę tam, gdzie je zostawiliśmy.

 

Mimo, że to właśnie tryb multiplayer przyciąga graczy na najdłuższy czas, to kilka godzin można spędzić w singlu. Kampania dla pojedynczego gracza jest dynamiczna i filmowa, ale jej ukończenie zajmie zaledwie około 4 – 5 godzin. 

 

Battlefield 4 robi wrażenie od strony technicznej. Wszystko za sprawą dopracowanego silnika graficznego Frostbite 3, który pozwala na tworzenia szczegółowej oprawy graficznej oraz zapierających dech w piersiach efektów wybuchów. Całość okraszono wysokiej jakości oprawą dźwiękową. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0