WindowsGryBattlefield Heroes

Battlefield Heroes Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
EA
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
630

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Ciekawa stylistyka
  • Pojazdy
Minusy:
  • Gracze Premium mają znacznie łatwiej

Wszystkie odsłony serii Battlefield należą do jednych z najbardziej popularnych sieciowych strzelanek. Ich motorem napędowym jest dość realistyczne podejście do prezentacji akcji, ogromne mapy i możliwość prowadzenia różnego rodzaju pojazdów. Battlefield Heroes zdaje się zaprzeczać większości założeń, mimo tego – jest niezwykle popularny. 

 

Battlefield Heroes znacznie odróżnia się od innych tytułów tej marki i bliżej jej do karykaturalnej strzelanki Team Fortress 2 niż do Battlefielda 3 lub 4. Produkcja oferuje dynamiczną rozgrywkę, utrzymaną w rysunkowym klimacie. Gracz może wybrać jedną z dwóch stron konfliktu: National i Royal. Ci pierwsi są jawnym nawiązaniem do nazistów, drudzy – to anglosascy alianci z czasów II Wojny Światowej.

 

Gracz może przyjąć jedną z trzech specjalizacji: strzelca, żołnierza lub komandosa. W zależności od tego wyboru, inne będą umiejętności oraz dostępny arsenał. Nic nie stoi na przeszkodzie by do jednego konta gracza mieć przyporządkowane kilka postaci z każdej ze stron.

 

Battlefield Heroes oferuje dynamiczną rozgrywkę, opartą na pojedynkach niewielkich drużyn na różnorodnych mapach. Podczas gry możemy korzystać z pojazdów: czołgów, samochodów terenowych oraz samolotów wzorowanych na autentycznym sprzęcie wykorzystywanym podczas II Wojny Światowej. 

 

Dzięki swojej prostej oprawie graficznej, Battlefield Heroes ma niskie wymagania sprzętowe – by uruchomić tytuł wystarczy zaledwie Procesor klasy Intel Pentium 4, 512 MB pamięci RAM oraz karta graficzna z 64 MB pamięci i wsparciem dla Pixel Shader 2.0. Oznacza to, że produkcja uruchomi się nawet na najtańszych netbookach. Zabawa jest darmowa, ale twórcy zarabiają na mikropłatnościach: kupowaniu przedmiotów ułatwiających rozgrywkę lub przyspieszających zbieranie doświadczenia. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0