WindowsGryBattlefield Play4Free

Battlefield Play4Free Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Electronic Arts
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,5 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1105

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Świetna, wciągająca rozgrywka
  • Niskie wymagania sprzętowe
Minusy:
  • Oprawa graficzna nie jest już najlepsza

Battlefield Play4Free to darmowa gra sieciowa typu free to play, która została zbudowana na technologii wykorzystanej w Battlefield 2, co zapewnia niskie wymagania sprzętowe, przy przyzwoitej, jak na obecne standardy, oprawie graficznej.

 

Podobieństwo w stosunku do Battlefield 2 nie jest związane tylko z wykorzystanym silnikiem graficznym, ale również w modelu rozgrywki. Gracz wciela się w żołnierza USA lub Rosji i uczestniczy w bitwach do 32 graczy, które rozgrywają się w różnorodnym terenie. Z racji dużych map, gracz może wykorzystywać różnego rodzaje pojazdy: od samochodów terenowych, przez transportery opancerzone, czołgi, myśliwce oraz śmigłowce.

 

Rozgrywka w Battlefield Play4Free jest darmowa – wystarczy założyć konto na Origin, by móc uczestniczyć w bitwach. Gra posiada rozbudowany system rozwoju postaci – zbieramy kolejne punkty doświadczenia, awansujemy, otrzymując dodatkowe nowe bronie czy inne elementy wyposażenia. Gracz może przyspieszyć rozwój swojej postaci kupując wirtualną walutę (Funds) za rzeczywiste pieniądze. 

 

Pod względem rozwoju postaci, gra jest ściśle związana z Battlefield Heroes – mechanizm zbierania doświadczenia jest identyczny. Podstawową różnicą między tymi tytułami, to stylistyka graficzna. Battlefield Play4Free zachowuje klimat realistycznej strzelanki sieciowej, tak jak płatne części serii, z kolei Heroes to gra o stylistyce kreskówki, zbliżona do Team Fortress. 

 

Mimo, że Battlefield Play4Free miała swoją premierę w 2011 roku, to nadal jest rozwijana. Gracze otrzymują nowe tryby rozgrywki do istniejących map, a na serwerach nie brakuje użytkowników.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0