WindowsGryBioshock

Bioshock Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Irrational Games
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,8 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
463

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Klimat rozgrywki
  • Projekty postaci
Minusy:
  • Grafika nie jest już najlepsza

Bioshock przenosi gracza do utopijnego świata, które zostało zbudowane pod wodą. To klimatyczne miasto Rapture, zlokalizowane w Atlantyku. Wskutek wypadku lotniczego, główny bohater, Jack, trafia do Rapture i zaczyna eksplorację. 

 

Szybko okazuje się, że świat nie jest przyjazny, mimo że w zamyśle twórcy, miał być rajem na ziemi. Okazało się, że rozrost społeczności Rapture spowodował problemy i konflikty, które zakończy się degradacją miasta, które jest teraz niebezpieczne. Główny bohater odkrywa jego tajemnice, stając oko w oko z mutantami i niebezpiecznymi ludźmi. 

 

Mimo, że Bioshock został zbudowany w konwencji gry FPS, nie jest typową strzelanką, w której fabuła nie ma tak dużego znaczenia, jak efektowna walka. Siła Bioshocka kryje się w projekcie postaci, świata, klimatycznej muzyce i dużej spójności świata. Steampunkowe podwodne miasto jest jedyne w swoim rodzaju. Gra została przygotowana z myślą o kampanii dla pojedynczego gracza, dzięki czemu łatwiej było kreować fabułę. Podczas zabawy można odnaleźć uproszczone elementy gier RPG: możliwość ulepszania uzbrojenia czy konieczność podejmowania decyzji dotyczących różnych postaci, co ma wpływ na kierunek rozwoju bohatera i fabuły. Gra może zakończyć się na 3 sposoby. 

 

Bioshock dał początek jednej z bardziej znanych serii gier akcji, która była zawsze niezwykle ciepło przyjmowana. Jeśli chcesz sprawdzić początki serii, pobierz demo Bioshock. Przenieś się do Rapture i posmakuj steampunku!

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0