WindowsGryBlood 2: The Chosen

Blood 2: The Chosen Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Monolith Productions
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
36 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
461

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Klimat
Minusy:
  • Gra może nie uruchomić się na każdym komputerze

Blood 2: The Chosen to następca kultowej gry Blood, która rywalizowała z Duke Nukem Forever w kategorii gier FPS. 

 

Blood 2: The Chosen to klasyczna gra FPS osadzona w mrocznym klimacie. Gracz wciela się w postać Caleba, który samotnie kroczy przez świat i walczyć z ogromną ilością przeciwników. Do wyboru jest jeszcze trzech innych bohaterów, ale to właśnie Caleb jest główną postacią serii. Klimat rozgrywki jest dość ciężki, choć w grze nie brakuje również czarnego humoru. 

 

Podczas gry można wykorzystać 17 typów broni będących nowoczesnymi karabinami, strzelbami i pistoletami. Fabuła gry została osadzona w 2028 r., sto lat po wydarzeniach z pierwszej części. Gracz rozpoczyna walkę z ogromną korporacją CabalCo, która zagraża całemu światu. Gra nie jest całkowicie liniowa, a kampania dla pojedynczego gracza zapewnia wiele godzin zabawy, którą można kontynuować w trybie multiplayer. Dziś tryb sieciowy może przydać się np. do potyczek w sieci LAN.

 

Blood 2: The Chosen zostało zbudowane na autorskim silniku graficznym Lithtech znanym z gry Shogo i wykorzystywanym również w kolejnych produkcjach studia Monolith Productions.

 

Blood 2: The Chosen został wydany w 1998 roku, a rok później wydano dodatek The Nightmare Levels. Gra ma niskie wymagania sprzętowe, ale może nie działać dobrze na nowoczesnych systemach operacyjnych, więc przed zakupem gry warto sprawdzić wersję demo Blood 2: The Chosen

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0