WindowsGryBMW M3 Challenge

BMW M3 Challenge Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
10tacle Studios
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
345 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
924

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Grafika
  • Znana trasa do pokonania
  • Model jazdy
Minusy:
  • Szkoda, że do gry przeniesiono tylko jeden model BMW M3

BMW M3 Challenge to darmowa gra wyścigowa powstała na zlecenie firmy BMW. Produkt nie jest tak rozbudowany jak płatne symulatory wyścigowe, ale pozwala na przejażdżkę starannie odwzorowanym modelem BMW M3 Coupe po jednym z najbardziej znanych torów wyścigowych świata – niemieckim Nürburgringu. 

 

Gra posiada symulacyjny model jazdy, który pozwala docenić moc BMW M3 z silnikiem V8. Rozgrywka dla pojedynczego gracza pozwala na wzięcie udziału w wyścigu z komputerowym przeciwnikiem lub jazdę po trasie na czas. Twórcy przygotowali również tryb wieloosobowy pozwalający na wyścigi w internecie lub w sieci LAN. 

 

Mimo, że BMW M3 Challenge jest grą darmową, to od strony przygotowania technicznego nie można jej wiele zarzucić. Model samochodu i trasy jest ładny, grafika otoczenia szczegółowa, a zachowanie pojazdu na trasie należy uznać za realistyczne. Z powodu dobrego przygotowania technicznego, BMW M3 Challenge jest grą wartą uwagi, nawet mimo ograniczenia do jednej trasy i samochodu. Tym bardziej, że plik instalacyjny ma zaledwie 345 MB, a pobranie gry nie wiąże się z koniecznością rejestracji czy podania swojego adresu e-mail.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0