WindowsGryBombermaaan

Bombermaaan Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Bombermaaan Team
Licencja:
GNU GPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
487

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Klasyczna filozofia rozgrywki
  • Darmowa
Minusy:
  • Mało nowości

Bombermaaan to nawiązanie do kultowej gry zręcznościowej z lat osiemdziesiątych. W 1983 roku za sprawą japońskiego studia Hudson Soft powstała gra Bomberman, w której gracz chodził po planszach i stawiał bomby. Naszym zadaniem było wysadzenie wszystkich przeciwników.  Identycznie wygląda rozgrywka w Bombermaaan - darmowej grze akcji, która nawiązuje do swojego retro poprzednika. 

 

W klasycznej mechanice gry Bomberman, zawarto nowości - różnorodne power-upy, kilka trybów gry, tryb multiplayer do 5 graczy jednocześnie przy jednym komputerze. Gra posiada wsparcie dla joysticków, podobnie jak klasyczny, ośmiobitowy pierwowzór.  Jeśli nie posiadasz takiego kontrolera, możesz grać na klawiaturze. 

 

Podobnie jak Bomberman, gra posiada prostą, kanciastą, dwuwymiarowa grafikę, co umożliwia uruchomienie jej nawet na najstarszym sprzęcie.

 

Bombermaaan możesz pobrać za darmo. Mimo, że jest dostępny jedynie po angielsku, zabawa nie powinna nastręczyć problemów. Mechanika rozgrywki jest prosta, a wiele osób, które bawiły się przy klasycznym Bombermanie, będą mogły powrócić wspomnieniami do starych czasów przy prezentowanej produkcji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0