WindowsGryBorderlands: The Pre-Sequel

Borderlands: The Pre-Sequel Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Gearbox Software
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Nowy świat
  • Ciekawe rozwinięcie fabularne serii
Minusy:
  • Mało nowości

Borderlands: The Pre-Sequel to następca Borderlands 2 - świetnie przyjętej gry akcji FPP utrzymanej w komiksowym klimacie. 

 

W stosunku do poprzednich części gry, gra została osadzona w innym środowisku. Zamiast różnorodnej planety Pandora, gracz trafia na jej księżyc. Oznacza to zmiany w mechanice rozgrywki - m.in.  obniżoną grawitację, która znacznie zmienia ruchy bohaterów. 

 

Gra ma również całkowicie nowe środowisko gry, wraz z przeciwnikami i bohaterami. Pod względem fabularnym Borderlands: The Pre-Sequel przedstawia wydarzenia sprzed Borderlands. Gracz może zobaczyć jak Jack Handsome dochodził do władzy oraz poznaje historie wszystkich ważnych postaci serii od samego początku.

 

Borderlands: The Pre-Sequel daje dostęp do czterech klas postaci, różniących się od siebie predyspozycjami, charakterem walki i umiejętnościami specjalnymi. Mechanika rozgrywki to połączenie klasycznej strzelanki z grą RPG. Gracz zbiera doświadczenie, przedmioty i wykonuje kolejne questy - samodzielnie lub w drużynie. Postacie mogą być kierowane przez sztuczną inteligencję lub innych graczy w trybie multiplayer przygotowanym w modelu kooperacyjnych dla 4 osób. 

 

Gra została zbudowana na silniku graficznym Unreal Engine 3, znanym z poprzednich części Borderlands. Producent utrzymał również charakterystyczną, komiksową stylistykę graficzną.

 

Nie ma możliwości sprawdzenia wersji demonstracyjnej Borderlands: The Pre-Sequel. Grę można kupić w angielskiej wersji językowej na komputerach klasy PC i konsolach. Produkcja będzie wspierana przez producenta przez kolejne miesiące szeregiem dodatków typu DLC, które można kupować pojedynczo lub w postaci Season Passa.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0