WindowsGryBridge Project

Bridge Project Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Caipirinha Games
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
163 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
416

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Ciekawy gameplay
  • Duże możliwości budowy
  • Oprawa graficzna

Bridge Project to gra, która na świecie cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, a gatunkowo zalicza do symulatorów budowy. Konkretniej rzecz ujmując – zadaniem gracza jest skonstruowanie mostu, po którym będą mogły bezpiecznie przejeżdżać zarówno ciężkie, jak i lekkie pojazdy. Mamy tu kilka różnych rodzajów otoczenia, a w każdym kilka mostów do zbudowania. Jedne więc będą w terenach dzikich, łącząc brzegi przepaści na bezdrożach, inne z kolei stanowić będą mostki w miastach, po których przejeżdżać mają samochody osobowe. W zależności od zadania otrzymujemy inny zestaw materiałów budowlanych, a w skład wchodzą takie elementy jak stalowe liny, nośniki, podpory, itp. Jest ich ograniczona ilość, więc należy używać ich tak, aby zapewniły stabilność mostu.
Po wybudowaniu mostu musimy przeprowadzić jego test – puszczane jest przez niego określona liczba pojazdów i jeśli w czasie przejazdu most wytrzyma, odnosimy sukces. Jeśli jednak zawali się – nie ma problemu, budujemy go od początku. Co ważne, podczas testów na czerwono oznaczane są punkty, w których konstrukcja nie jest spójna. Pozwala to na wprowadzenie poprawek. Pomocny jest także tryb swobodnej kamery, dzięki któremu możemy obejrzeć miejsce budowy pod różnymi kątami.
Produkcja ta ukazała się w polskiej wersji językowej, co znacznie zwiększa przyjemność z zabawy. Można przetestować ją w praktyce dzięki wydaniu demo Bridge Project, które dostępne jest do pobrania w każdej chwili.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0